KARAPINAR KUMLAMA HAKKINDA

Demir Çelik Sanayi sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Ankara Kahramankazan'da kurulmuş olan Karapınar, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Demir Çelik sanayi dünyasında saygın bir yer edinmektir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali  birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata  geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Karapınar'ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Karapınar ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

MİSYONUMUZ

Misyonumuz :

Nitelikli insan gücümüzü ve müşteri odaklı hizmet prensibimizi sürekli geliştirmek,
onlara beklentilerinin ötesinde bir hizmet verebilmek ve bu devamlılığı sürekli kılmaktır.

VİZYONUMUZ

Karapınar Ailesi Olarak; Çalışanlarımızla birlikte sürekli gelişmek, Evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizi memnun etmek, Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak, Çıktığımız bu yolda sektöre örnek, hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için tercih edilen bir marka olabilmektir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?